Tesettürlü Hanımlara Özel Aksesuarlar

Tesettürlü hanımların birçok aksesuardan mahrum kaldığı bilinmesi gereken noktalar arasında bulunmaktadır. Bu hanımların kendi tarzlarını bulmak için çabalarken yaşadıkları aksesuar sıkıntısı internette yapılan küçük bir araştırma sonucunda çok kolay bir biçimde ortadan kalkabilecektir. Tesettürlü hanımlara özel olarak tasarlanan moda parçalarının ve kreasyonların her geçen gün artması ile beraber bu kreasyonlara uygun aksesuarların sayısında da hatırı sayılır bir artış ortaya çıkmaktadır. Tesettürlü hanımların çok büyük bir zevk ile kullanabileceği aksesuarlar internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Aksesuara ihtiyaç duymayacağınız kadar güzel ve şık bir başörtüsüne sahip olmak istiyorsanız mutlak suret ile Piramit eşarp markasının modellerine bir göz atmanız gerekmektedir. Bu biçimde çok kolay bir yoldan kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Site içerisinde tesettürlü hanımların beğenisine sunulan modellerin fiyatlarının da çok makul olduğunun altını çizmek gerekmektedir. Kişilerin bütçelerini zorlamadan çok kolay bir biçimde tarzlarını oturtmaları da ancak Piramit eşarp çeşitleri gibi kaliteli ve uygun fiyatlı markalar ile mümkün olmaktadır. eşarbın yanı sıra başka aksesuarlar da kullanmak istiyorum ve sadelikten uzaklaşmak istiyorum diyen hanımlar için değişik aksesuar seçenekleri de modacılar tarafından tesettürlü hanımlara hazırlanmaktadır.

Aksesuar Çeşitleri

Tesettürlü hanımların da açık hanımlar gibi çok hoş bir biçimde aksesuar kullanmaya hakları bulunmaktadır. sadece onlar tarafından kullanılacak olan aksesuarlar daha farklı bir algı ile ortaya çıkarılmaktadır. Piramit eşarp sadece eşarp konusunda değil aynı zamanda tesettürlü hanımlar için beğenilere sunulan aksesuarlarda da adından söz ettirmektedir. Tesettürlü hanımların kullanabileceği aksesuarlar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Bone
  • Topuz tokası
  • Eşarp mıknatısı
  • Abiye bone
  • Eşarp spreyi

Bu aksesuarlardan kimi güzellik için kimi ise sadece işlevsellik için ortaya çıkmıştır. Örneğin standart bone tesettürlü hanımların saçlarının görünmesini engellemek maksadı ile kullanılmaktadır. Bir diğer taraftan abiye bone başlı başına bir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Piramit eşarp modelleri vasıtası ile hem güzelliğinize güzellik katabilir hem de tesettürlü bir hanıma yakışacak olan aksesuarlar vasıtası ile tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Eşarp Seçimi

Eşarp seçimi konusunda hanımların eğer imkanları varsa birkaç yol gösterici internet videosu izlemesi gerekmektedir. bu videolar içerisinde hangi hanıma nasıl eşarpların yakışacağı hakkında uzan görüşleri bulunaktadır. Sadece videolarda değil moda bloglarında da bu tip yazılar ile çok sık bir biçimde karşılaşılmaktadır. Eşarp seçimi tesettürlü bir hanımın tarzının belirlenmesi açısından çok büyük önem arz eden bir noktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git