Tesettür Giyim Trendleri

Her giyim alanında olduğu gibi tesettür alanında da hanımların isteklerine ve modacıların tasarımlarına göre belirlenen bazı trendler bulunmaktadır. Hanımlardan bazıları bu trendleri takip ederek kendi tarzlarını oluştururken bazıları da bu trendlerin tam manası ile dışında olmayı seçmektedir. Hangi gruptan olursanız olun Piramit eşarp markasının size bir biçimde hitap edeceğinin farkında olmanız gerekmektedir. Kişilerin kendi tarzlarını ortaya koyarken hem dışarıdan bir şeyler alacağının hem de kendi izlerini taşıyan bir parça yaratabileceğinin farkında olmak gerekmektedir. Piramit eşarp modellerine göz atmak için çok hoş bir biçimde internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Artık bu tip alışveriş ve tanıtım sitelerine akıllı telefonlar vasıtası ile bile ulaşım sağlanabilmektedir. Tesettür giyim trendleri içerisinde bulunmak ve bu modanın gerisinde kalmak istemiyorsanız internet ile olan bağınızı sıkı tutmanız gerekmektedir. moda blogları vasıtası ile hangi parçaların daha popüler olduğunu tam manası ile öğrenebilir ve çizginizi bozmadan modaya ayak uydurma şansını yakalayabilirsiniz. Son senelerde en çok kullanılan ve yükselişte olan trend ferace kullanımıdır. Asıl olarak çok eski bir gelenek olan ferace çok modern bir biçimde yorumlanma şansını elde etmektedir. işte bu modern yorumlara internet vasıtası ile çok kolay bir biçimde erişebilirsiniz.

Gardırop Önerileri

Tesettürlü hanımların zaman kaybetmeden kısa bir süre içerisinde evdev çıkmasını sağlayacak olan kombin önerileri şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Gardırobunuz içerisinde mutlaka şık bir feracenin bulunması gerekmektedir. ferace ile kullanılacak olan eşarp çok dikkatli bir biçimde seçilmelidir. Hem sadeliği hem de tarzınızı yansıtacak bir parça seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir.
  • Piramit eşarp içerisinde satışa sunulan pratik eşarp mutlak suret ile gardırobunuzda bulunması gerekmektedir. ev içerisinde veya sosyal hayatta acele ile dışarı çıkmanız gerektiğinde bu eşarplar adeta kurtarıcı görevi görmektedir.
  • Ceketleri de aktif bir biçimde kullanmak gerekmektedir. ceketlerin kalça hizasının altında bulunması tesettür kurallarına riayet edilmesi açısından çok önemlidir.
  • Bonelerin renk skalasının çok geniş tutulması gerekmektedir. bonelerin tesettürlü hanımlar için bir kurtarıcı olduğunun da tekrar altını çizmek gerekmektedir.
  • Tuniklere ve boru paça pantolonlara dolaplarda mutlak suret ile yer verilmesi gerekmektedir. tunik, boru paça ve stiletto üçlüsü tesettürlü hanımlar için özel gecelerin adeta vazgeçilmez bir kombini haline gelebilir.
  • Piramit eşarp çeşitlerinin de fazla tutulması kişilerin kıyafet kombinlerine uygun eşarp bulmalarını çok daha kolay bir hale getirmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git