Survivor 2017’de Erdi ve Şahika Neden Elenmiyor?

Survivor 2017’de Erdi ve Şahika Neden Elenmiyor?
2 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

Milliyet Yazarı Ali Eyüpoğlu bugün Cadde’deki köşesinde Survivor’daki performanslarıyla zayıf halkaya dönüşen Erdi ve Şahika‘nın neden elenmediğini masaya yatırdı.

Ali Eyüpoğlu’nun Yazısı: 

ŞAHİKA KAFASI VE BENC’TEKİ SEYİRCİ 

Günün sonunda adadan gideceklere seyirci karar verdiği için ‘Survivor’ Yarışmasının en cazip yanı bu: ‘Survivor’ için, “Takımlarına puan kazandıramayanların barınamayacağı yarışma” diyebilir miyiz?

Hayır…

Öyle olsaydı ünlülerden Şahika ile gönüllülerden Erdi’nin çoktan elenmesi gerekirdi.

İkisi de defalarca eleme potasına girdi ama seyirci onları değil, yarışmalarda daha başarılı olanları gönderdi. ‘Bayrampaşa çocuğu’ Erdi’yle TV8’in karşısına geçip ‘Survivor 2017’yi izleyenlerin tek farkı ne?

Milyonlar ‘Survivor’ı ekrandan, Erdi’yse ‘bench’ten izliyor! 40 yılda bir çıktığı yarışmalarda kazara kazanırsa olay oluyor. Yarışma başlamadan haklarında, “Ünlüler takımındaki iki ünlünün işi zor” diye yazdığım isimlerden Seda Demir, kafadan elendi, ama Şahika Ercümen, adeta demir attı Dominik’e… Ünlülerin en zayıf halkası ama hâlâ yarışmada.

Performansını yükselteceğine dair ümidim var.

Sema Apak’ın, “Artık onu sırtımda taşımak istemiyorum” dediği Şahika’nın en önemli özelliği şu:

Kavgada bile yükseltmiyor sesinin tonunu… Sanırsın, yarışmaya gitmeden aldırmış bütün sinirlerini… flash tv’nin dünya yansa yayınlarını değiştirmeyip vur patlasın, çal oynasına devam etmesi gibi Şahika’nın durumu. Tartıştıkları istedikleri gibi bağırsa da, yemek tarifi verirken ses tonu neyse, o desibelde karşılık veriyor onlara Şahika… Kavgada bile sesini yükseltmeyen, “İnsanların burada ne kadar vahşileşebildiğini gördüm” diyen Şahika, asla onlar gibi olmayacağını söylüyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git