Serdar Ortaç’tan İzmir’de Bu Sezon İlk Konser

Serdar Ortaç’tan İzmir’de Bu Sezon İlk Konser
4 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 112 kez okundu.

Pop müziğin ünlü ismi Serdar Ortaç İzmir Özdere’de sahne aldı. Eski ve yeni albümlerinden şarkılar söyleyen Serdar Ortaç unutulmaz bir konser verdi. Yaz sezonunun ilk konserini veren ünlü şarkıcı, “İzmir’i çok seviyorum. İleride emekli olduğumda İzmir’e yerleşebilirim” dedi. Yaklaşık 600 kişi izledi. Alkışlar arasında sahneye çıkan Ortaç, konserine Hande Yener ile düet yaptığı ‘İki Deli’ adlı parçasıyla başladı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan Ortaç, İzmirliler için hazırladığı repertuvarı ile konuklarını coşturdu. 25 sene önce Türkiye’nin en güzel esmer kızlarına yazdığını söylediği ‘Karabiberim’ adlı parçasını seslendiren Serdar Ortaç “Sarışın bir bayanla evlendim, çok mutluyum” dedi.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç “Turizm, inşallah bu sene istediğimiz gibi olur. Yerli turistler, zannedersem daha da fazlalaşacak. Yeni albümüm Gıybet’i çıkarttım. ‘Gıybet’, dedikodu anlamına geliyor. Güzel bir şarkı oldu. Albümdeki 10 şarkının hepsi de çok güzel oldu. 5’i damar ve slov, 5’i ise hızlı şarkılardan oluşuyor. Dinledikçe daha da tadını alacağız” şeklinde konuştu. Yeni albümün magazin haberlerini meşgul edeceğini tahmin ediyoruz.

İzmir’e her yaz geldiğini belirten Serdar Ortaç, “Her sene İzmir’e geliyorum ve Çeşme’ye geçip, Alaçatı’da konserler veriyorum. İzmir’i çok seviyorum, tam yaşanılacak bir yer bence. İleride emekli olduğumda İzmir’e yerleşebilirim” şeklinde beyan verdi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git