Saf İpek Eşarplar

Eşarpların da kalitelerine göre bir sıralaması olduğu bilinmektedir. bu sıralama içerisinde üst noktalarda bulunan eşarp türlerinden bir tanesi de saf ipek eşarplardır. Bu eşarp vasıtası ile çok hoş bir görünüme kavuşacağınız da hiç şüphe yoktur. Hem sağlıklı dokuması hem de hoş görünümü ile tesettürlü hanımlar için muhteşem bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesettürlü hanımların ipek eşarp alırken en çok dikkat etmeleri gereken şey gerçek bir ipek ile karşı karşıya olunup olunmadığını kavramaktır. Piramit eşarp modelleri içerisinde bu tür olumsuzlukların yaşanmayacağından emin olabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak kalite kalite skalalara ayrılmış olan ipek eşarplara göz atmak isteyen kişiler çok kolay bir biçimde Piramit eşarp markası internet sitesini kontrol etmeye başlayabilir. İnternet üzerinden hizmet veren alışveriş platformları vasıtası ile alışveriş yapmanın hiçbir olumsuzluğunun bulunmadığı aksine olumlu yönlerinin bulunduğunu belirtmek gerekmektedir. Saf ipek eşarplara normal mağazalarda çok daha fahiş fiyatlara satın alabilecekken internet üzerinden bunu çok daha uygun bir biçimde gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Hanımlar bu biçimde kendi tarzlarını internet üzerinden yapılan alışverişler ile kurma yolunda da önemli adımlar atmış olurlar. Saf ipek eşarp sahibi olmak için bu markanın modelleri arasında bir gezinti yapabilir ve size uygun olan modeli ortaya koyabilirsiniz.

Desenler

Eşarplar içerisinde işlenmesi dokunması kısaca belirtmek gerekirse el emeği en fazla olanlar hiç kuşkusuz ki ipek eşarplardır. Bu eşarplar sayesinde hem çok şık bir görünüme sahip olabilir hem de sağlıklı bir eşarp seçiminde bulunabilirsiniz. İpek eşarplar hava alan bir yapıya sahip oldukları için tesettürlü olan bayanların saç derilerinin hava almasına da vesile olmaktadır. Piramit eşarp çeşitleri içerisinde bu ipek başörtülerine çok kısa bir süre içerisinde uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. İpek eşarpların ya da genel olarak ipek bir materyalin üzerine desen koymanın çok zor olduğunun da bilincinde olmak gerekmektedir. Desenlerin karmaşıklığı arttıkça fiyat da artacaktır.

Diğer Eşarp Türleri

Site içerisinde kullanıma sunulan tesettürlü bayanlar tarafından da sıklıkla tercih edilen modellerden bir tanesi de şallardır. Şallar kare değil dikdörtgen bir yapıya sahiptir. bu şallar sarılarak kullanılmaktadır. Yüz tipine göre sıkı sıkıya sararak veya bol bırakılarak kullanılması olasıdır. Piramit eşarp içerisinde geçerli olan diğer türler şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Pratik eşarplar
  • Bone
  • Abiye bone
  • Keten dokulu eşarp
  • Pamuk dokulu eşarp
  • Düz zemine sade eşarplar

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir