Renk Uyumlarını Yakalamak En Önemli Püf Noktadır

Moda dünyasında her zaman için vazgeçilemeyecek bir detay da renk uyumluluğu olarak kabul edilmektedir. Her konuma giyimine önem veren bayanların tesettür konusunda da en büyük yardımcıları bu renk uyumuna eşlik edecek olan ürünler tabi ki de eşarplar olarak bilinmektedir. Sonuçta yüz bölgesinde bulunduğu için iyi bir seçim ile daha güzel, daha genç ve hatta daha zarif bile gözükebilirsiniz. Yanlış renk ve modellerin kullanımında ise tam tersi zararlı etkilerin oluşabileceğini hatırlatan ve buna ek olarak da bu konuda herkesin biraz olsun bilinçlenmesi gerektiğini belirten eşarp sepeti üreticileri, eşarp modelleri üretiminin gerçekleştirilmesi aşamasında en büyük yardımcılarının müşterileri olduğunu söylemektedir. Onların siparişlerini aldıktan sonraki yaptıkları yorumlar ile hareket ettiklerini ve buna bağlı olarak da yeni modellerin üretimi ve dağıtımı konusunda her zaman daha cesur olduklarını söylemektedirler. Bu açıdan hemen inceleme kolaylığını bulabileceğimiz renk seçimleri için en büyük yardımcınızın aslında sizin arkadaşlarınız olduğunu belirtebiliriz. En uygun renklerin bir araya getirilmeye özen gösterildiği bu modellerde en çok armine eşarp çeşitlerinin beğenildiği dile getiren konular arasında sayılmaktadır.

Birbirine en çok yakışan eşarp renkleri nelerdir?

  • Kırmızı ve siyah hem kendine güvenen ve cesur seçim yapmak isteyen asil bayanalrın seçimi olmalıdır.
  • Lacivert ve beyaz her zaman zerafeti temsil etmekte ve en çok da buna yakışan bir etek ile şık durabilen bir eşarp renk kombinasyonu olarak bilinmektedir.
  • Bunların yanında her zaman Türk bayrağımızdan da esinlendiğimiz ve gerçekten birbiriyle olan uyumunun beğenildiği kırmızı ve beyaz renk kombinasyonu son zamanların en çok tercih edilen renkleri arasında bulunmaktadır.
  • Bunların yanında her zaman sarı renklerin araya serpiştirilmesinin bu eşarplara yakıştığını belirten uzman modacılar her zaman için pembenin de vazgeçilmeyen bir ton olduğunu belirtmektedir.
  • Asker yeşilinden çimen rengine kadar bir çok tonunun bulunduğu yeşil rengi, yine burada da kendini göstermekte ve gerçekten de kumral yüzlere sahip olan bayanların kullanımına uygun olan eşarpların arasında kendine yer bulabilmektedir.
  • Bu kadar renk varken neden siyah tercihini arka plana atalım ki? Her zaman için zayıf ve zarif gösteren en asil ve ağır renklerden biri olarak görülen ve her modelde ayrı bir güzel duran siyah rengi yanında biraz daha açık tonlamalar ile griyi de son zamanların modası olarak yanında taşımaktadır.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir