POYRAZ KARAYEL 30.BÖLÜMDE AYŞEGÜL FIRTINASI!

 

 

Kanal D’nin heyecan ile beklenen iddalı dizilerinden birisi olan Poyraz Karayel yeni bölümünde yepyeni heyecanlarla birlikte bu akşam ekranlara geliyor.

Bu bölümde Ayşegül kardeşinin neden öldüğü sorusuna cevap ararken cinayete kurban gittiğini duyunca şok oluyor! Tüm gerçekleri öğrenecek olan Ayşegül’ün ise nasıl bir tepki vereceği neler yapacağı ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

 

Yapımcılığı Limin film tarafından yürütülen, yönetmen olarak Çağrı Villa Lostuvalı’nın karşımıza çıktığı ve başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Özkan Uğur, İdil Fırat, Fırat Çelik, Öykü Çelik, Ali İl, Celil Nalçakan, Kanbolat, Görkem Arslan, Emel Çölgencen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu, Ataberk Mutlu, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba, ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları Türkiye’nin sevilen dizilerinden Poyraz Karayel bu akşam izleyicisinin karşısına çıkıcak.

 

Poyraz Karayel bu bölümde, Adil Topal’a an be an yaklaşıyor! Poyraz, Ayşegül’e olan sevdasından vazgeçemeyerek, onu şaşırtacak hamleler yapmaya başlayacak!

 

Sosyal medyada da merakla takip edilen Poyraz Karayel, yeni bölümü ile 4 Kasım 2015 Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir