Piramit Kış Kreasyonu

Tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği markalardan bir tanesi olan Armine 2015-2015 kreasyonu ile de göz kamaştırmaya devam etmektedir. Piramit eşarp markası sayesinde hanımların klasik eşarp anlayışının bir kenara bırakılması sağlanmıştır. Kadınların seçtikleri kıyafetlere uygun olarak bir eşarp tercih etmelerini bir kenara bırakarak kıyafetin eşarba göre seçilmesine neden olacak güzelliği içerisinde barındıran kreasyonlar tam da bu marka tarafından ortaya çıkarılmıştır. Kış kreasyonu içerisinde bulunan renklerin çok daha soft olduğunu ve yaz kreasyonu içerisinde bulunan canlılığı içerisinde barındırmadığını belirtmek gerekmektedir. Hanımların kış aylarında seçmesi gereken tonlar daha doğal ve toprak tonları olmalıdır. Bu şekilde sonbaharın ve kışın tüm özelliklerini içlerinde hissedebilirler. Piramit eşarp bu konuda böyle düşünmeyen ve kışın da açık renkler tercih etmek isteyen hanımları da memnun edecek bir kreasyon bulundurmaktadır. Bu kreasyon sayesinde bütün tesettürlü hanımların memnuniyetinin kazanılacağının farkında olmak gerekmektedir. Tesettürlü hanımların tarzı elbette birbirinden farklıdır. Armine eşarp bu farklılıkların hepsine kucak açacak kadar geniş bir kreasyonu içerisinde barındırmaktadır.

Kreasyonun Ana Renkleri

Moda dünyası içerisinde her kreasyonun bir ana rengi bulunur. 2015-2016 kış kreasyonu içerisinde en çok karşılaşılacak renklerden bir tanesi ise natürel tonlardır. Natürel tonların kullanıldığı eşarpları kıyafetler ile kombinlemenin çok daha kolay olacağını da belirtmek gerekmektedir. Piramit eşarp çeşitleri kreasyonunun ana renkleri genel olarak şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Hardal sarısı
  • Mint yeşili
  • Türkuaz
  • Koyu borda
  • Toprak tonları

Asıl olarak incelenirse bu renk tonlarının hepsi farklı tarzda hanımları kendine doğru çekebilir. Örneğin toprak tonları daha sadelikten yana olan tesettürlü hanımları kendisine çekerken mint yeşili daha çok modern tarza yakın duran tesettürlü bayanlar arasında yaygınlık gösterebilir. Seçilen rengin çok net bir biçimde desen üzerinden belirleyiciliği olmasa da yine de etkisi bulunmaktadır. örneğin karmaşık desenli eşarplarda taban rengi genel olarak açık renkler tercih edilmektedir.

Renklerin Alternatif Kullanımı

Tesettürlü bayanların bütün renk haklarını eşarpları içerisinde tüketmelerini gerektiren bir durum bulunmamaktadır. Kişilerin kıyafetlerinde de çok rahat bir biçimde renkler ile oynayacak cesarete sahip olması gerekmektedir. örneğin hardal sarısı bir pantolon seçildiği zaman kullanılacak olan Piramit eşarp modelleri sadelikten yana olması gerekmektedir. ancak bu biçimde hardal sarısı pantolonun hakkı verilebilir. Renklerin alternatif kullanımı tesettürlü hanımlar için de gayet makbuldür. Önemli olan tesettürün sınırlarını zedeleyecek bir atılımda bulunmamak ve emirlerin dışına çıkmamaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git