Pardösü ve Eşarp Seçimleri

Tesettürlü hanımların kış aylarında en çok tercih ettiği giyim parçalarından bir tanesi hiç kuşkusuz ki pardesülerdir. Pardösülerin içinde bulunan kıyafetlerinizin görülmesi yapılan fermuarlar ile ve ilikler ile imkansız hale geldiği için adeta bir kurtarıcı görevi görmektedir. Hanımların kısa bir süre içerisinde hazırlanması için aslında tek sahip olmaları gereken şey şık bir pardösüdür. Tabi ki işler bununla da sınırlı kalmamaktadır. Kişilerin mutlak suret ile pardösü seçimlerine uygun bir eşarp bulmaları gerekmektedir. Ancak bu biçimde başarılı bir tarza sahip olunabilir. Piramit eşarp çeşitleri sizin için kıyafetleriniz ile uyumlu olabilecek bütün seçenekleri internet sitesi vasıtası ile önünüze getirmektedir. İnternet üzerinden modellere çok kısa bir süre içerisinde göz atabilir ve hatta güvenli bir biçimde satın alım işlemi bil gerçekleştirebilirsiniz. Pardösü modelleri geleneksel klasik tesettür kıyafet modelleri de site içerisinde çok kısa bir süre içerisinde elde edilebilmektedir. Piramit eşarp modelleri site içerisinde her geçen gün güncellenmekte ve mevcut modellere yenileri eklenmektedir. Bu modeller arasından sizin tarzınıza en uygun olanı bulabilir ve bu biçimde kendi tarzınızı ortaya koyma yolunda bir adım daha atabilirsiniz.

Pardösü Modelleri

Bu kurtarıcı kıyafetin tek bir örnekten oluştuğunu düşünmemek gerekmektedir. tesettürlü hanımlar tarafından sıklıkla tercih edilen ve Piramit eşarp hizmetlerinin yanında üretimi yapılan pardösü modelleri şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Hakim yaka pardösü
  • Keçe pardösü
  • Önden düğmeli pardösü
  • Deri detaylı pardösü
  • Fermuar detaylı pardösü

Bu modeller sadece hanımlar tarafından sıklıkla kullanılanladır. Bunlarda ziyade çok faklı modellerin olduğunun da altını çizmek gerekmektedir. Bir pardösü klasik bir hava taşıyorsa mutlak suret ile eşarp seçimini de ona göre yapmak gerekmektedir. aksi takdirde ortaya çıkan manzara hoş bir manzara olmayacaktır. Örneğin deri detaylı bir pardösü modern hatlar taşımaktadır. Bu modern hatlar içerisinde olan pardösü ile geleneksel bir desen içerisinde olan bir eşarbın birlikte kullanılması bir uyumsuzluğun ortaya çıkmasın neden olacaktır.

Alternatif Kıyafetler

Piramit eşarp markası ile kullanılabilecek olan alternatif kıyafetler de bulunmaktadır. pardösü kullanımı kimi tesettürlü hanımlara çok sıkıcı geliyor olabilir. örneğin bu hanımlara pelerin kullanmaları önerilebilir. Bol bir yapıya sahip olduğu için tesettür için de çok uygun bir yapıyı içerisinde ulundurmaktadır. Çok güzel motifler ile süslenmiş olan bir pelerin tesettürlü hanımlar tarafından çok hoş özel bir gecede bile kolaylıkla kullanılabilir.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir