Kiremit Renginin Yükselişi

Her sene bir rengin moda dünyası içerisinde çok daha popüler olduğu gözlerde kaçmamaktadır. Tesettürlü hanımların bu renk skalasını eşarp konusunda takip etmeleri gerekmektedir. Bunun asıl sebebi ise tesettürlü bir hanım eğer tarz sahibi olmak istiyorsa mutlak suret ile çok hoş bir eşarp zevkine sahip olması gerekmektedir. Giyilen kıyafet ne olursa olsun tesettürlü bir hanımın tarzını simgeleyen en önemli noktalardan bir tanesi onun eşarbıdır. Hanımların farklı Piramit eşarp modellerini seçme konusundaki şanslılıkları son senelere dayanmaktadır. Tesettürlü hanımlar için ortaya çıkarılan moda kreasyonları her geçen gün artmaktadır. İşte tam da bu noktada kiremit renginin yükselişi net bir biçimde karşımıza çıkmaktadır. Kullanımı çok zor bir renk olan kiremit rengi Piramit eşarp kreasyonları içerisinde bolca bulunmaktadır. Hanımların başlarını süsleyecek olan bu renkte bir eşarp kullanıldığı zaman mutlak suret ile açık renk bir elbise tercih edilmesi gerekmektedir. Koyu renk ile kullanıldığı zaman bu rengin hanımları hoş göstermeyeceğinin farkında olunması gerekmektedir. Özellikle beyaz ile kiremit rengi uyumu çok hoş bir biçimde uyum göstermektedir.

Kiremit Eşarp Kombin Önerileri

Tesettürlü hanımlar kendilerine uygun kombin önerilerini internette yayın yapan moda ile ilgili olan hanımların bloglarından çok kolay bir biçimde bulabilirler. Önemli olan bu blogları sürekli bir biçimde takip etmektir. Bloglarda verilen önerilerin sayısı son senelerde bir hayli artmıştır. tesettürlü bayanlara kiremit renk Piramit eşarp çeşitleri ile yapılacak kombin önerileri şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Açık tonlarda bir ceket ile kolay bir biçimde kombinlenebilir
  • Koyu renk kıyafetler ile kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir.
  • Ayakkabı eşarp uyumuna çok müsait bir renktir
  • Ton sür ton yapılmaya pek müsait olduğu söylenemez
  • Bonenin kesinlikle açık tonlarda seçilmesi gerekmektedir.

Genel Kombin Önerileri

Kiremit rengi ile kullanılabilecek olan kıyafetleri bulmak her tesettürlü hanım için kolay olmayacaktır. Bu nedenle belirli önerileri sıralamak en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır;

  • Kiremit rengi beyaz ile kombinlendiği zaman kendini net bir biçimde göstermektedir.
  • Kiremit rengi ile koyu renklerin kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Bu biçimde kullanılırsa renk kendini gösteremez ve ayrıca sizin güzelliğinizi de örter.
  • Piramit eşarp modelleri arasında kiremit renk kıyafetler ile uyum içerisinde kombinlenebilecek çok farklı açık renk eşarplar bulunmaktadır. bu renklere bir göz atılmalı ve çok yoğun olmayan desenlerin tercih edilmesi gerekmektedir. kiremit rengi bir kıyafetiniz varsa bu kombinin yıldızı olmasına izin vermeniz gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git