Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Evlilik Yolunda mı?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Evlilik Yolunda mı?
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 445 kez okundu.

2015 yılının en çok konuşulan ve magazin haberlerinin başında yer alan aşklarından biriside Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın aşkı oldu.Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çifti 2016 yılında evlenecek mi? 2016 yılında da magazin haberlerinin gündeminde yer alacak gibi görünen ikilinin aşkı merak konusu olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Türkiye’de ve Dünya’da 10 binin üzerinde internet sitelerinin İngilizce veya Türkçe olmak üzere günde 4.5 milyon internet sayfasını analiz edilip arşivleyen, Türkiye’nin en büyük dijital haber içeriğine sahip veri bankası HaberMetre, 2015 yılında Türkiye’de magazin dünyasında en çok haberi yapılan ünlü çiftleri belirledi.

Birliktelikleri magazin gündemine bomba gibi düşen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal 2015 yılında 8978 habere konu oldu.

HaberMetre’nin verilerine göre, magazin dünyasının manşetlerini süsleyen ünlü isimler ve haber sayıları şöyle;

Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal: 8978

Arda Turan-Aslıhan Doğan: 7422

Burak Özçivit-Fahriye Evcen: 7385

Kadir Doğulu-Neslihan Atagül: 2309

Kerem Bürsin-Serenay Sarıkaya: 1655

“ONA ÇOK AŞIĞIM, KALBİM PIR PIR”

Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’a olan duygularını “Gerçek aşkı Sinem’de buldum. Bu kez çok farklı. Ayaklarım yerden kesildi. Kalbim pır pır” diyerek dile getirmişti. Ünlü çift, magazin muhabirlerine konuşmayı çok sevmese de Türkiye 2015’te en çok onları konuştu.

Aslıhan Doğan-Arda Turan çifti, haber sayısı olarak Kobal-İmirzalıoğlu çiftinden sonra ikinci sırada yer aldı. Sinem Kobal’dan ayrıldıktan sonra aşkı Aslıhan Doğan’da bulan Arda Turan, sıralamada eski aşkının hemen arkasında yer aldı.

Beraber birçok projede yer alan Burak Özçivit- Fahriye Evcen çiftinin birliktelikleri geçen yıl başlamıştı. Ünlü çift, bu yıl da popüler çiftler arasında yer alarak, sıralamada üçüncü olmayı başardı.

Dizi setinde başlayan aşklarıyla 2015’te birçok habere konu olan Kadir Doğulu- Neslihan Atagül çifti, haberi yapılan ünlü sıralamasında dördüncü oldu.

Birbirine en çok yakıştırılan çift olsalar da ortalarda görünmeyi sevmeyen Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya, sıralamada sonuncu oldu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git