İpek Eşarp Modelleri

Kadınların tesettüre girmiş olmaları onların moda dünyasından kopacakları manasına gelmemektedir. Modayı takip ederken en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi eşarp seçimi ile alakalı olan konudur. Piramit eşarp çeşitleri tesettürlü bir bayanın severek kullanabileceği ve bir daha vazgeçemeyeceği kaliteyi içerisinde bulundurmaktadır. Çok farklı renklerin ve modellerin bir araya getirildiği bu kreasyonlar içerisinden seçim yaparak tesettürlü hanımların da çok kısa bir süre içerisinde tarz sahibi olabileceğinin ispatını yapabilirsiniz. Tesettürlü bayanlar eşarp konusunda ne denli hassas davranırlarsa tarz konusunda elde edecekleri özgünlük de o denli fazla olacaktır. Piramit eşarp modelleri içerisinde bulunan kreasyonların her mevsim yenilenmesi eşarp seçimi konusunda mevsimlerin ne kadar önemli olduğunun da bir yansıması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kreasyonlar içerisinde en çok ilgi çekenlerden bir tanesi hiç kuşkusuz ki ipek eşarplardır. İşlenmesi çok uzun zaman alan ve çok zor olan bu eşarpları bu marka içerisinde kolay bir biçimde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

İpek Eşarp Desenleri

Eşarp modelleri arasında ve türleri arasında en zor işlenen kullanımı da ayrıca çok zor olan türlerden bir tanesi ipek eşarplardır. İpek eşarplara en ustaca renk ve şekil veren Piramit eşarp markası sizi yaptığınız alışveriş sonrasında asla pişman etmeyecektir. İpek eşarp desenleri arasında kararsız kalıyorsanız mutlak suret ile geleneksel olanları tercih etmeniz gerekmektedir. son senelerde en çok kullanılan modellerden bir tanesi olanak geleneksel desenler modada oluşan kaçınılmaz geri dönüşün işaretlerinden yalnızca bir tanesidir. eşarp çeşitleri içerisinde gelenekseli tercih ederseniz mutlak suret ile kıyafetlerinize de bu ağırlığı yansıtmanız gerekmektedir. başka türlü tam bir tarza sahip olmanız olanak dahilinde görünmemektedir.

Favori renkler

Her tesettürlü hanımın Piramit eşarp konusunda bir favori rengi bulunmaktadır. Bu favori renk ile çok hoş bir biçimde farklı kombinler oluşturulabilir. Çoğu kadı tarafından kullanılan yaygın renkler şu biçimde sıralanabilir;

  • Siyah
  • Toprak tonları
  • Koyu yeşil
  • Koyu mavi
  • Ten rengi

Bu renklerin kullanımı sırasında kıyafetler ile olan uyumuna dikkat etmek gerekmektedir. Bu uyumun çok büyük bir obsesyon haline getirilmesine de gerek yoktur. 2015-2016 sezonu içerisinde kontrastların da çok önemli bir yer kapladığının farkında olmak gerekmektedir. kişilerin tarzlarını tam manası ile oluşturmaları için favori renklerin favori tarzların belirlenmesi gerekmektedir. bu belirleme işlemi internet vasıtası ile çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşebilir.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir