Geometrik Desenli Eşarplar

Diğer giyim parçalarında olduğu gibi eşarpta da bir trendin olduğu yadsınamaz gerçeklerden bir tanesidir. Tesettürlü hanımların sıkı sıkıya takip etmesi gereken bu trendlerin modacılar tarafından ilk ortaya koyulduğu andan itibaren incelemeye alınması kişilerin tarzlarının oturmasına yardımcı olmaktadır. Kadınların eşarp seçimine özen göstermesi gerektiği nasıl stil sahibi olunur sorusunu yanıtlayan modacılar tarafından altı defalarca çizilen noktalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Son yıllarda tesettürlü hanımların giyim konusunda açık hanımlara göre çok daha fazla seçeneğe sahip olduğu da yadsınamaz gerçekler arasında bulunmaktadır. İnternet üzerinden takip edilen bloglar vasıtası ile veya alışveriş siteleri vasıtası ile istediğiniz giyim ürününe çok kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. B sitelerde satılan ürünlerin yanlarında hangi maddeden yapıldığı ve renk seçenekleri hakkında da veriler bulunmaktadır. Tesettürlü hanımların son senelerde en çok alışveriş yaptığı adreslerden bir tanesi hiç kuşkusuz ki Armine’dir. Piramit eşarp çeşitleri hanımlar arasında severek kullanılan ve yeni modellerinin kullanılması severek takip edilen giyim markalarından bir tanesidir. Son kreasyonda Piramit eşarp modelleri içerisinde en çok talep gören modellerden bir tanesi hiç kuşkusuz ki geometrik desenlerdir. Daha sade bir tarza sahip olan kadınların kullandığı bu eşarplar çok hoş bir tarza sahip olmanızın için önünüzde bulunan en hoş seneklerden bir tanesidir.

Eşarplarda Favori Renkler

Eşarplarda son yıllarda kullanılan en favori renkler genel olarak pastel renklerdir. Klasiklikten yana olan kesimi çok memnun etse de bu seçimler gençleri pek de memnun etmemektedir. Tesettürlü genç hanımların favorileri ise şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Mint yeşili
  • Hardal sarısı
  • Kiremit kırmızısı
  • Bordo

Bu renkler gençler tarafından günlük hayatın içerisinde en çok kullanılan renklerdir. Kısa bir süre içerisinde bu renkler ile kombin yapılması da zaman açısından tasarruf sağlamaktadır.

Aksesuar Seçimleri

Tesettürlü hanımların hem kıyafet alnında hem de takı alanında kullanabilecekleri ve duruşlarını net bir biçimde yansıtabildikleri aksesuarlar bulunmaktadır. bu aksesuarların kullanımı sırasında hanımların kendi tarzlarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. örneğin bone tesettürlü hanımların en önemli aksesuarlarından bir tanesidir. kullanılan kıyafete ve seçilen eşarba göre böne seçimi yapılmalıdır. Tesettürlü hanımların gardırobunda sadece temel renklerde değil bazı ara renklerde de bonelerin bulunması gerekmektedir. diğer aksesuarlar da eşarpların başta kalmasını sağlayan mıknatıslı Piramit eşarp iğnesi gibi alt dallardır. Bu aksesuarlar da isteğe bağlı kullanılabilir. Tesettürlü hanımların kullanabilecekleri her türlü aksesuar Piramit eşarp markası kapsamında satışa ve incelemeye sunulmaktadır.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir