Farklı Eşarp Modelleri

Moda dünyası gün geçtikçe hareket kazanmakta ve her yaşa, zevke, beğeniye ve isteğe uygun ürünler ortaya çıkmaktadır. Özellikle de tüm renklerin kullanıldığı günümüz moda akımında zengin seçenekler baş döndürmektedir. Son zamanların moda trendlerinde başı çeken eşarp modelleri, hem başörtülü bayanlar tarafından hem de açık bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Açık giyinen bayanlar kadar tesettürlü bayanların da modaya uyma ve güzel görünme hakkının olduğu bilinciyle son zamanlarda yeni bir moda akımı yaratılmıştır. Bu yeni akımda artık tesettürlü bayanların da şıklıkları ile göz kamaştıracakları bir dönem başlamıştır.

Farklı Eşarp Modelleri

 Birbirinden farklı eşarplar ile hem dini vecibelerini getiren hem de şık görünen bayanlar eskinin klasik modellerinden de uzaklaşmışlardır. Yeni model seçeneklerinin artması ile artık bayanlar kare modelleri tarihe gömmüşlerdir. Bunun yerine;

  • Çift taraflı eşarp modelleri,
  • Lazer kesimli modeller,
  • Dantelli,
  • Gipürlü,
  • Püsküllü,
  • Altın ve gümüş varaklı,
  • Simli,
  • Pullu ve boncuklu modeller sezon trendi arasında yerini almaktadır.

Özellikle de yaz aylarında hem rahatlık veren hem de sağlığı olumsuz etkilemeyecek ürünlerden yapılmış modeller tercih edilmektedir. Yaz aylarında ayrıca renk olarak da cıvıl cıvıl eşarp modelleri rahatlığın yanında şıklık yarışı yaratmaktadır. Pastel pembeler, gri, yeşil tonları, kırmızı, mavi ve pek çok canlı renk eşarpları süslemektedir. Kumaş olarak da özellikle polyester ağırlıklı kumaşlardan uzak durarak terletmeyen ve sıcaklarda bunaltmayan koton ve ipekli kumaş eşarp modelleri tercih etmekte fayda vardır. Tekstil firmalarının büyük bir özenle hazırladığı ve son yılların trendi durumunda olan eşarplar, başörtülü bir bayanında şıklıktan ödün vermeyeceğini kanıtlamaktadır. Şık, modern ve kullanışlı eşarplarla bayanlar günlük hayatta olduğu gibi özel davet ve gecelerde de muhteşem bir görüntü sergileyebilmektedirler. Zira düğün, balo ve özel davetlerde tesettür abiye bir elbise ile kombinlenen şık bir eşarp, gecenin en şık bayanı olmanızı sağlayacaktır. Basit bir kıyafet giydiğinizde bile uygun bir çanta ve mükemmel bir eşarp ile nasıl iddialı bir hale gelebildiğinize ve göz alıcı göründüğünüze kendiniz bile şaşıracaksınız.

Eşarp ve şallar günümüzde hemen her yerde rahatlıkla bulunabilecek ürünlerdendir. Kapalı giyinen bayanların saçlarını kapatırken aynı zamanda şık görünmek istemeleri ile de farklı zevkler göz önüne alınarak, her zevke ve beğeniye uygun, farklı model ve renklerde tasarlanmış eşarp modelleri üretilmektedir. İsterseniz sade, isterseniz de desenli olan modeller arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git