EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NEFESLERİ KESECEK!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde, geçen bölümde vurulan İlyas’ın ölümü herkesi derin bir üzüntüye boğar. Şahin Ağa tarafından silah kullanılmaması hükmü yiyen İlyas’ın ölümü, kendisini sorumlu tutan abisi Hızır’ı deliye döndürür ve artık Hızır’ı durdurmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.  Bundan sonra Hızır’ın sağ kolu olarak ise yeğeni Alparslan Çakırbeyli karşımıza çıkıcak. Alparslan, masada bulunan Ünal Kaplan ve adamlarının içine sızacaktır.

Ünal Kaplan masada bulunan kan davasını bitirmek için Alparslan Çakırbeyli’yi masaya oturtsa da bu yaptığı hareket yeni bir kanın dökülmesinin ve yeni bir kan davasının oluşmasının başlangıcı olacaktır. Ünal Kaplan tüm bu olaylardan sonra oldukça sert bir tavra bürünecek ve bir lider olarak artık tek karar alması gerektiğini anlayacaktır. İlk hamle olarak ticaretin yürütülmesi için Çakıbeyli ailesini masadan kaldırmayı hedeflemektedir. Bu durum ise Alparslanın amcası Hızır ı tehlikeye sokacaktır.

 

Meryem ile Hızır’ın arası iyiden iyiye kötüleşecektir. Bir Çakırbeyli erkeği daha dünyaya getirecek olan Nazlı ise her geçen gün aileye daha da yaklaşacaktır. Meryem ise bu durumda hiçbir şey yapamayarak gittikçe aileden uzaklaşacakttır.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir