Eşarplarda Yaz Kreasyonu

Tesettürlü hanımlar için hazırlanan kreasyonlar içerisinde en çok ses getirenlerden bir tanesi hiç kuşku yok ki eşarp kreasyonlarıdır. Bu kreasyonlar içerisinden seçim yaparken tesettürlü hanımların mutlak suret ile ten renklerine ve yüz tiplerine giden modelleri seçmeleri gerekmektedir. Tesettürlü hanımların eşarp konusunda yazın en çok tercih ettiği renkler kış aylarına göre çok daha açık olan renklerdir. Açık renkler yaz aylarında sıcağın uzak tutulması için de kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Piramit eşarp bünyesinde ortaya koyulan yaz kreasyonu içerisinde de açık renklerin çok daha hakim olduğunu ortaya koymak gerekmektedir. kreasyon içerisinde göze çarpan ana noktalar şu biçimde sıralanabilmektedir;

  • Geometrik desenler ile süslenmiş olan eşarplar ile modaya minimalist bir yaklaşım gelmektedir.
  • Klasiklerden vazgeçemeyen hanımlar için de belirli eşarp modelleri ortaya koyulmuştur. Bu modeller daha çok sade renklerden oluşan düz modellerdir.
  • Leopar gibi iddialı desenlerin de kullanıldığı eşarp modelleri bulunmaktadır.

Kullanılan elbise çok iddialı bir model ise sade hatta düz renkte bir eşarbın tercih edilmesi en doğru kararlardan bir tanesi olacaktır. Piramit eşarp markası  satın almak isteyen hanımlar internet sitesini ziyaret ederken eşarpların nasıl kıyafetler ile kombinlendiğini de görme imkanına sahip olmaktadırlar.

Gardırop İpuçları

Hem yaz mevsimi içerisinde hem de kış mevsimi içerisinde geçerli olan bazı gardırop ipuçlarını bilmek tesettürlü hanımların istedikleri tarza çok daha kolay bir biçimde erişebilmelerini sağlamaktadır. Bu ipuçları kısaca şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Bone seçimi konusunda geniş bir renk skalasını el altında bulundurmak gerekmektedir. bonelerin tesettürlü bir hanımın en büyük ihtiyaçlarından biri olduğunu belirtmek gerekmektedir. bone tesettürün önemli bir parçasıdır.
  • Piramit eşarp renk skalasını da geniş tutmak gerekmektedir. Her tesettürlü hanımın kullandığı favori renkler bulunabilir ama zaman zaman değişiklik yapmanın iyi olacağını da belirtmek gerekmektedir.
  • Gardıroba dahil olan eşarp mıknatısı gibi aksesuarların da mutlak suret ile tesettürlü hanımlar tarafından sahip olunması gereken noktalar arasında bulunmaktadır.
  • Aksesuarlar içerisinde bulunan eşarp spreyi ve eşarp şampuanı gibi bazı maddelerin mutlak suret ile tesettürlü hanımlar tarafından kullanılması gerekmektedir. Piramit eşarp modelleri bakımı yapmak onları seçmek kadar önemli bir yer tutmaktadır.

Bu gardırop ipuçları her tesettürlü hanım tarafından dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bulunmaktadır. Siz de gardırop ipuçlarına daha çok aşina olursanız moda ile aranızda bulunan soğuk havanın yumuşayacağından emin olabilirsiniz.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir