En Trend Eşarp Modelleri

Eşarplar, kapalı giyim sektörünün en önemli parçalarından bir tanesidir. Kapalı bayanlar, modaya olan ilginin artması ve alışveriş merkezlerinin artması ile farklı eşarp modellerine ilgi duymaya ve araştırmaya başlamışlardır. Bununla beraber insanların artık internet çağına ayak uydurarak online alışverişlere önem vermesi ile eşarp modellerinin bulunduğu online alışveriş siteleri de artmaya başlamıştır. Bunlara örnek olarak armine eşarp ve eşarp sepeti verilebilir. Özellikle en trend ve en çok tercih edilen eşarp modellerini bu sitelerden kolaylıkla bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

En trend eşarp modellerine bakacak olursak karşımıza yüzlerce ürün çıkmaktadır. Bunun sonucunda ise kapalı bayanlar eşarp modelleri arasından seçim yaparken oldukça zorlanmaktadır. En çok tercih edilen eşarp modellerine örnek verecek olursak şu şekilde birkaç madde belirleyebiliriz:

  • Desenli eşarp modelleri
  • %100 ipek eşarp modelleri
  • Düz renkli eşarp modelleri

Bu modellerin kullanım alanları da çeşitlidir. Her çeşit eşarp modeli her yerde kullanılmamaktadır. Kapalı bayanlar giydikleri kıyafetlere göre eşarp seçimi yaptığı için eşarp çeşitliliği de her geçen gün artmaktadır. Kumaşlarına ve desenlerine göre birçok eşarp modeli bulmak mümkündür.

Kumaşlarına Göre En Trend Eşarp Modelleri

 

İpekli kumaşlar, saten kumaşlar, koton kumaşlar, şifon kumaşlar ve viskon kumaşlar en çok tercih edilen eşarp kumaşlarıdır. Genellikle yaz ve kış aylarında farklı kumaşlarda eşarplar kullanılmaktadır. Örnek verecek olursak ipekli ve koton kumaşlar genellikle kış aylarında kapalı bayanların en çok tercih ettiği eşarp modelleri arasında yer almaktadır. Saten ve şifon kumaşlar da yaz aylarında daha serin tuttuğu için fazlası ile tercih edilmektedir. Şifon kumaşlar ayrıca elbiselere uygun olarak tasarlandığında çok iyi kombinler elde edilmektedir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tüm bu eşarp modelleri hem internet sitelerinde hem de mağazalarda bulunabilmektedir.

Desenlerine Göre En Trend Eşarp Modelleri

 

Desen açısından baktığımızda yine karşımıza yüzlerce model çıkmaktadır. İnternet sitelerinden alışveriş yapılırken filtrele butonlarını kullanarak bu desenlere ulaşabilirsiniz. Desenlerde genel olarak, çiçekli desenler, puantiyeli desenler, kalpli desenler, çizgili desenler ve dijital baskılar karşımıza çıkar. Dijital baskılar ile istediğiniz çizim ya da tasarımları eşarplarınıza bastırabilirsiniz. Diğer seçenekler ise yine kıyafetler ile uyumlu olarak seçilmelidir. Genellikle desenli modeller daha düz ve sade kıyafetler seçildiğinde tercih edilmektedir. Bu şekilde seçildiğinde kıyafet ve eşarp arasında güzel bir uyum sağlanır, eğer desenli kıyafetler ile desenli eşarplar kullanılırsa büyük bir karışıklık olabilir.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir