DENİZ AKKAYA PAYLAŞIMI İLE BÜYÜK TEPKİ ÇEKTİ!

 

 

Son günlerde magazin dünyasında adı sık sık anılan ve yaptığı olay paylaşımlar ile gündeme gelerek takipçilerinin tepkisini çeken Deniz AKKAYA yine bir skandala imza attı.

Takipçi sayfasında bulunan bir hayranı, Akkaya’nın fotoğrafının hemen altına ‘Eski haliniz çok daha güzeldi ama şaşısınız’ yazınca ünlü manken çılgına döndü.

Akkaya bunun üzerine kendisine bu sözleri sarf eden takipçisinin bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı;

“Sayfamda güzelliğini paylaşmaktan sakınca görmediğim bu hanımefendi dün gece ben uyurken fotoğrafımın altına benim ‘şaşı olduğumu, eski halimin çok daha güzel’ olduğunu yazmış da yazmış. Ben de bu sevgi kokan cümleleri yazan güzelliğe bir girip baktım. Çok haklı bulduğum için epeyce içerledim ve dayanamayıp sizlerle paylaştım. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil elbet ama ruhun kötü olmasıdır ve kendinde gördüğün tüm eksiklikleri dünyaya yansıtmak, sürekli ağzından salya akıtmak kalp kötülüğüdür.”

 

HAYRANLARI HEMEN TEPKİ GÖSTERDİ!

Bu paylaşımı yaptıktan hemen sonra takipçileri ünlü manken Akkaya’yı haksız bularak tepkilerini dile getirdi. Akkaya ise şahsıma hiçbir sebep yokken hakaret eden herkesi ifşa etme hakkına sahibim dese de, takipçileri o kadar estetiği o kızda yaptırsa sizden daha güzel olurdu gibi yorumlar yapınca Deniz Akkaya iyiden iyiye çıldırmış oldu. Ünlü mankenin ifşa ettiği takipçisi ise,  hesabını hemen kapatmak zorunda kaldı.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir