Başörtüsü

Başörtüsü, dini inançları gereği saçlarını kapatan tesettürlü bayanların kullandığı bir aksesuardır. Başörtüsü denince akla ilk olarak eşarp gelmektedir. Çok eski yıllardan bu yana tesettürlü bayanların vazgeçilmez başörtüsü olan eşarplar, gelişen moda akımı ile çeşit çeşit, renk renk ve model model bayanların kullanımına sunulmaktadır. Tesettür kıyafetler kullanan bayanlar da artık şık ve muhteşem görünebileceklerini tüm dünyaya göstermişlerdir. Özellikle de birbirinden farklı eşarp modelleri ile hem dini şartlarını yerine getirmekte, hem de kıyafetlerinin güzelliğini tamamlamaktadırlar. Tesettür giyim ve eşarp konusunda günümüzde pek çok firma bayanlara hizmet vermektedir. Özellikle de kaliteli ve marka ürünleri her bütçeye uygun cazip fiyatlarda bulabilmek, bayanların her kıyafetlerine uygun eşarp ve şallara sahip olabilmelerine olanak tanımaktadır. Tesettür giyim modasını takip etmekle birlikte, tesettürde özel tasarımları ve stil sahibi olmayı önemseyen eşarp sepeti de farklı model ve markalı ürünlerini uygun fiyat ve kalitede, kolay ve güvenilir alışveriş imkanı ile müşterilerine sunmaktadır. Pek çok markanın ürününün yer aldığı sitede indirimli fiyatlar ve bol ürün çeşitliliği sayesinde bayanlar zevklerine uygun tesettür ürünlerine kolayca sahip olabilmektedirler.

Moda sektörüne hızlı ve kalıcı bir giriş yapan tesettür giyim, zengin ve nitelikli ürün çeşitlerini, hızlı ve kaliteli bir hizmet ile buluşturmaktadır. Özellikle de renk, model ve marka açısından büyük bir zenginlik yaşayan eşarplar, bayanların kıyafetlerine uygun eşarp kombinini yakalamalarını sağlamaktadır.

Fazla Model Seçeneği

Tesettürlü bayanlar için eşarp seçimi en önemli konulardan biridir. Eşarp deyip geçmemek gerekmektedir. Zira kapalı bayanların işi kombin yapma hususunda daha da zordur. Eşarbın renginin, modelinin kıyafetle  ve yüzle uyumu oldukça önemli noktalardır. Bayanlar uzun, yuvarlak, kare ve farklı yüz şekillerine sahiptirler. Bu nedenle seçilen eşarp modelinin kıyafete olduğu kadar yüze de uyması gerekmektedir. Bayanların kıyafetlerine en uygun ve kendilerine en yakışan modeli seçmeleri çok güzel ve şık görünmelerini sağlayacaktır. Eskinin sıradan klasik modellerinin yerini artık günümüzde daha göz alıcı ve kıyafetleri tamamlayıcı eşarp modelleri almış durumdadır. Özellikle de Armine eşarp modelleri, çeşitliliği ile bayanların oldukça fazla ilgisini çekmektedir.

  • Şal eşarp,
  • Lazer kesimli,
  • Çift taraflı,
  • Kilim desenli,
  • Tavus kuşu desenli,
  • Leopar desenli,
  • Altın ve gümüş simli,
  • İncili,
  • Pullu,
  • Boncuklu gibi onlarca farklı model, farklı marka adı altında kullanıma sunulmaktadır. Özellikle de beyaz, bej ve neon renkler sezonun trendleri arasında yer almaktadır.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir