ARMİNE EŞARP MODELLERİ

 

İnsanların modaya olan ilgileri her geçen yıl artmaktadır. Ünlü modacılar ve moda evleri de bunu bildikleri için her yıl farklı kreasyonlarla moda severlerin karşısına çıkmaktadır. Giyim sektöründe özel bir yeri olan tesettür giyim de moda tasarımcılarının ilgi gösterdiği ve farklı kreasyonlar ile kapalı bayanları buluşturduğu bir giyim kategorisidir.

Kapalı giyimin en önemli aksesuarı ise eşarplardır. Her yaştan kadın için birbirinden güzel tasarlanan eşarplar, 2016 kataloglarını da doldurarak kadınların ilgisini çekmektedir. Eşarpların desen, renk, kumaş gibi pek çok çeşidi vardır.

En Çok Tercih Edilen Eşarp Çeşitleri

  • Düz eşarplar
  • Dijital baskılı eşarplar
  • İpek eşarplar
  • Desenli eşarplar
  • Varaklı Eşarplar

Düz eşarplar hem yaz hem de kış aylarında kapalı bayanların en çok tercih ettiği eşarplardır. Kıyafete göre istenilen renkte bulunabilen düz eşarplar farklı kumaş türlerine sahip olabilirler. Düz eşarp modellerini Armine eşarp modellerinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi internet git gide yaygınlaşıyor bu nedenle internet üzerinden de kataloglara bakarak, seçtiğiniz bir eşarp modelinin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Dijital baskılı eşarplar ise teknoloji çağının kapalı bayanlara hediyesidir. Dijital baskı birçok yerde karşımıza çıktığı gibi eşarp sektöründe de karşımıza çıkmaktadır. Dijital baskılı armine eşarp model, diğerlerine göre daha dayanıklıdır. Yıkama talimatlarına uyarak yıkadığınız sürece uzun süre kullanım sağlar. Ayrıca desenleri dijital baskı kalitesinde olduğu için asla bozulmaz ya da renkleri asla solmaz.

İpek eşarplar ise en çok tercih edilen armine eşarp 2016 arasındadır. Yıllardır insanlar giyim konusunda seçimlerinde ipek kumaşı tercih etmişlerdir. İpek kumaşlı eşarplar da bu doğrultuda çok fazla tercih edilir. 2016 eşarp kataloglarına baktığımızda yine karşımıza çok sayıda ipek kumaşlı eşarp modeli çıkmaktadır. Özellikle armine eşarp markalarında ipek kumaşları farklı modeller ile görebilmemiz mümkündür. İpek kumaşlı eşarplar da yine yaz kış kullanılabilecek modeller arasında yer alsa da kapalı bayanlar genellikle sıcak tuttuğu için kış aylarında daha fazla tercih etmektedir.

Desenli ve varaklı yani parlak eşarplar, günlük kullanımlarda da özel günlerde de tercih edilen eşarp modellerindendir. Varaklı eşarplar genellikle düğün, nişan gibi yerlerde kullanılsa da her zaman şık görünmek isteyen kadınlar tarafından günlük giyimde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Desenli eşarplar, özellikle sade giyim tercih edildiği zaman daha iyi bir kombine yaratmaktadır.

Bahsettiğimiz eşarp modellerini ünlü markaların internet sitelerinden ya da mağazalarından bulabilirsiniz. İnternet sitelerinden online alışveriş yaparak daha fazla çeşide daha uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Yazar: stilmodacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir